З Чікаґо: Майдан Молитви
Ігор Худик. Майдан Молитви. «Все більше переконуюсь, що Бог творить щось нове й велике з нашим українським народом. Й чим більше президент, опозиція та інші не можуть знайти виходу з цієї ситуації, тим більше певний того, що за всім тим стоїть Бог. Досвідчив цю присутність Божу на вулиці Грушевського, як дехто називає це місце тепер …


