Окупанти зайняли Зимогір’я
Терористи зайняли Зимогір’я. Зі слів місцевих жителів, вони поставили блокпост між містами Зимогір’я і Родакове. Поруч з блокпостом, в посадці, були помічені гармати. Їх точна кількість невідома. Свою комендатуру бойовики обладнали в захопленій раніше будівлі міліції. За розповіддю очевидців, бойовики вже почали «вершити своє правосуддя». Учора вдень терористи прив’язали невідомого чоловіка до стовпа. Також, за …


