Чиновник КМДА шантажував столичних перевізників перешкодами у роботі і вимагав хабарі
Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо одного із заступників начальника департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації, який систематично брав гроші від приватних автобусних перевізників столиці. Обвинувальний акт направлено до суду. Встановлено, що чиновник КМДА шантажував столичних перевізників перешкодами у роботі, якщо ті не будуть сплачувати йому данину. Посадовець розробив схему, за якою перевізники мали …


