Законопроєкт про мобілізацію повернули на доопрацювання

arakhamia

Законопроєкт щодо зміни правил мобілізації, військового обліку та служби, який уряд вніс у Верховну Раду, повернуть назад на доопрацювання.

Про це заявив голова фракції Слуга Народу Давид Арахамія.

За його словами, сьогодні відбулася закрита нарада з військовим командуванням і засідання Погоджувальної ради в закритому режимі. Там були присутні головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, начальник Генерального штабу Сергій Шаптала, міністр оборони Рустем Умєров, керівництво Верховної Ради, голови фракцій та комітетів.

«Головне питання – законопроєкт №10378 щодо вдосконалення мобілізації, військового обліку та проходження військової служби», – написав Арахамія.

Він нагадав, що обговорення документа проходило в Комітеті з питань нацбезпеки, оборони та розвідки в закритому режимі, з дотриманням вимог законодавства щодо роботи з таємною інформацією.

«Було багато дискусій. Ми розуміємо запит військового командування і готові йти назустріч. Але не всі норми можуть бути підтримані. Якісь положення прямо порушують права людини, якісь не є оптимально сформульовані. Про це відкрито сказали військовому командуванню», – повідомив Арахамія.

Він додав, що всі політсили зрозуміли і підтримують необхідність мобілізації.

«За результатами наради, законопроєкт повертається ініціатору. Одночасно передаємо пропозиції напрацьовані на комітеті та у робочих групах», – резюмував голова фракції «Слуга Народу».

Джерело: ck.dovidkove

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа