Сьогодні Львів прощається з двома Героями

Сергій Косточкін

🕯️ Сергій Косточкін (02.08.1990-05.01.2024).
Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 43 Львівської міської ради. Здобув освіту Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля у місті Черкаси. Після завершення навчання проходив строкову військову службу в Яворові, а згодом в Управлінні державної охорони України. Працював у будівельній компанії «Авалон», після а переїхав до Республіки Польщі. Старший солдат. Із початком повномасштабного вторгнення повернувся на Батьківщину та вступив до лав 45-го полку імені Олександра Красіцького Національної гвардії України. У серпні 2023 року приєднався до 3-го окремого батальйону охорони особливо важливих державних об’єктів Центрального оперативно-територіального об’єднання НГУ. Спершу мужньо боронив державу на Волині та Київщині, а протягом останнього періоду – на Запорізькому напрямку.
Анатолій Матат
🕯️ Анатолій Матат (26.07.1985-24.12.2023). Львів’янин.
Навчався у ліцеї №57 імені Короля Данила Львівської міської ради. Здобував професійно-технічну освіту у сфері харчової промисловості. У мирний час Анатолій працював різноробом у будівельній сфері. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від загарбників. Боронив суверенітет та територіальну цілісність держави у складі 115-ї окремої механізованої бригади.
Чин похорону військовослужбовців розпочнеться о 14:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 14:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.
Світла памʼять Героям! 🇺🇦

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа