Публічний діалог “Український спротив колективізації і Голодомору: хоробрість і трагедія”

Гасло «Be brave like Ukraine» стало популярним в світі від початку російського військового вторгнення на територію України. Українська хоробрість вразила світ, який не знає, що це притаманна українцям риса. Рівно 90 років тому українці хоробро боролися за свою свободу і життя.

Про цю маловідому широкому загалу сторінку історії – спротив українців совєтському геноциду на початку 1930-х років – пропонуємо поговорити з доктором історичних наук, провідною науковою співробітницею відділу досліджень Голодомору та штучних масових голодів Музею Голодомору Наталією Романець.

Публічна розмова “Український спротив колективізації і Голодомору: хоробрість і трагедія” відбудеться в рамках роботи виставки «НАМІР». Модератор – кураторка виставки Яна Гринько.

Історикиня розповість про етапи спротиву, підготовку комуністичного режиму до проведення колективізації та Голодомору, про запобіжні заходи опору. Про особливість цього спротиву, становище українців, успіхи і поразки.

Розмова піде про наслідки поразки спротиву. Та особлива увага буде зосереджена на висновках, чому цей спротив не вдався. Відвідувачі зможуть поставити питання Наталії Романець.

Коли: 30 березня о 14:00
Де: Музей Голодомору (вул. Лаврська, 3)
Вхід: за вартістю вхідного квитка в музей.

Попередньо просимо зареєструватися за посиланням:
https://tinyurl.com/3uj2pv8y.

Якщо у вас залишились запитання, телефонуйте (044) 254-45-11

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа