Російський слід в “американських гірках”

137229573_3956551291021565_6550454946299786150_n
Російський сценарій зі дестабілізації ситуації в США поки працює. І не варто тут говорити, що Путін робить ставку на Трампа. Чи на Байдена. Йому треба ситуація максимальної хаотизації, коли всі йдуть проти всіх.
Трамп не хоче визнавати результати виборів і піднімає своїх прихильників на мітинги? Роздмухаємо протести ще більше!
Повірте, те ж саме було б, якби переміг Трамп, а мітинги влаштовував би Байден. Тоді б Кремль підтримував пробайденівські протести. Так само, як російські агенти впливу підтримували й провокували безлад в рамках акцій чорношкірого населення в 2020 році.
Росії байдуже, в кого вкладати ресурс. Лише б Америка якмога далі залишалася в ситуації невизначеності. Лише б якмога більше було недовіри до легітимної влади. Щоб якмога довше були паралізовані державні інституції, якмога довше не приймалися б стратегічні рішення, зокрема, щодо санкцій проти РФ і військової допомоги Україні…
Подивіться на фото: там одна й та сама людина, що влітку підтримувала акції проти фактично адміністрації Трампа, виходячи на протести афроамериканців, а зараз вже підтримує акції на користь пана Дональда. Мотивація такої людини очевидна – хто більше платить, за того і піду. Й цим користаються проросійські агенти впливу.
До речі, з легкої руки деяких медіа вже шириться фейк, що фактично тіньовим президентом за каденції Байдена буде… Барак Обама. Що тут додати? Очевидний почерк російської пропаганди.
Сподіваємося, роками відлагоджена американська система стримувань витримає, а у громадян Штатів вистачить клепки не перетворювати протести на криваву бійню.

 

Опубліковано Аналітика.