Плани Медведчука зазнають краху – експерти

MedvedchukПопри те, що ряд експертів вбачають в заяві олігарха Віктора Пінчука бажання деяких американських політиків спекатися України з її проблемами і завершити війну шляхом визнання Криму і Донбасу російською територією, директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД Сергій Пархоменко вважає, що антиукраїнські меседжі олігарха писалися під диктовку Віктора Медведчука – давнього соратника тестя Пінчука Леоніда Кучми.

Політолог також відзначає, що тандем Пінчук-Медведчук затіяли цькування в ЗМІ (зокрема,на пінчуківському каналі СТБ, де працює дружина Медведчука Оксана Марченко) в.о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.
 Заступник голови Проводу ГО “Вільні Люди” Сергій Кузан з цього приводу заявив наступне:
 “Нарешті Медведчук показав свою морду, а то все ховався за “шістками” та їх недолугими потугами дискредитувати Уляну Супрун.

Як на мене, більшого визнання ефективності її роботи важко придумати. Вона ламає старі, пов’язані з Росією, корупційні схеми в МОЗ – адепти “руського міра” заходяться піною. І це правильно.

А от неправильно те, що всілякі “мертвечуки” оббріхують Уляну, а ми, “прогресивна fb-спільнота”, ніби збоку спостерігаємо. Стоятимемо осторонь – вони повернуться, і “схеми” свої повернуть. Інформкампанія з дискредитації вже йде.

Давайте підтримаємо свого Міністра, щоб потім не голосити про “нічого не міняється”.

З цією думкою згоден і експерт ОПАДу Ельхан Нурієв.

“Випади Медведчука проти МОЗ свідчать про професіоналізм і потужну роботу відомства, успіхи якого сприятимуть краху планів адептів Кремля”, – зазначає Нурієв.

Джерело: О.П.А.Д.

Опубліковано Аналітика.