Прикордонний наряд відділу «Рівне» під час патрулювання ділянки виявив поблизу українсько-польського кордону двох чоловіків.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/438821453_766388762338222_3782787504157717406_n.jpg)
Як з’ясували прикордонники, вони незаконно перетнули держрубіж з Польщі в Україну, перепливши річку Західний Буг. На це вказував і одяг порушників, який був геть мокрим. Щоправда, під одежею чоловіки мали гідрокостюми.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/438808712_766388855671546_6939410317850407624_n.jpg)
Правопорушниками виявилися двоє братів віком 25 і 26 років, мешканці Камінь-Каширського району. Чоловіки кілька років проживали в Німеччині. Однак, через відсутність роботи, надумали повернутися в Україну. І зробити це вирішили незаконно. З собою «мандрівники» прихопили запас харчів та інструмент для перерізання дроту, сподіваючись скористатися ним задля подолання інженерних загороджень.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/04/439927493_766388829004882_6152860173902105306_n.jpg)
Проте на шляху до них порушників виявив прикордонний наряд.
Чоловіків охоронці кордону доправили до підрозділу та склали відносно них адміністративні документи за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Рішення прийматиме суд.
Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон