22 січня дніпропетровці створять «живий ланцюг» на Новому мосту
22 січня у Дніпропетровську відбудеться акція «Дніпро єднає Україну!», приурочена до святкування річниці підписання Акту Злуки УНР і ЗУНР. Учасники акції символічно об’єднають два береги Дніпра «живим ланцюгом» на Новому мосту. Організатори єднання – Дніпропетровська міська організація ВО «Свобода». Захід розпочнеться 22 січня о 14:30. Збір відбуватиметься з обох берегів Дніпра. На лівому – біля …


