За минулу добу окупанти підірвали в Горлівці три мости (карта)
За минулу добу 23-24 липня бойовики польового командира Ігоря Безлера, з метою затримати просування сил АТО, підірвали в Горлівці три мости, що з’єднують різні райони міста. Так, вчора вдень був підірваний автомобільний міст у селищі Короленка, в районі колишньої трикотажної фабрики. Ще два вибухи прогриміли вже вночі. Бойовики, відступаючи з житлового масиву Гольмовський, підірвали відремонтований …


