До місцевого цвинтаря, що розташоване за понад два кілометри від села, домовину героя несли на руках. Останню дорогу Сергія Горо встелили трояндами до самого кладовища. Прощаючись із загиблим, говорили про відвагу тих, хто сьогодні захищає країну. Розповідали про Сергія, його відданість, доброту, відповідальність та товариську підтримку.
Насправді, як говорять його односельці, він ніколи не говорив про патріотизм, та й взагалі не любив показухи. Він жив своїм простим сільським життям, думав про сім’ю, про майбутнє своїх доньок. Та коли над Україною нависла загроза територіальної цілісності – узяв зброю і пішов захищати рідну землю, свій народ, свою родину.
Сергія пам’ятають у селі, як звичайного чоловіка, який жив поруч, ходив тими ж стежками, що й вони, порався по господарству. Добрий, уважний, щирий. А виявилося – справжній патріот, який захищав Вітчизну та мирне життя своїх земляків.
Поміж людей, які стояли на цвинтарі чулося: чому українці змушені воювати ось уже три роки на цій безглуздій неоголошеній війні; чому й досі ніхто не дає на це запитання змістовної відповіді? Втім відчувалося – усі розуміють: перебуваючи там, на Сході та заглядаючи в саме серце війни, наші чоловіки бачать і добре знають, за що борються, чому туди їдуть і кого захищають. Але, на жаль, продовжують гинути.
…З ПОЧАТКУ бойових дій на сході України загинули понад 6800 осіб, з них – майже 2,2 тисячі українських військовослужбовців, ще понад 17 тисяч отримали поранення. Лише за квітень 2017, за повідомленнями ЗМІ загинуло 42 бійця, з них 25 – бойові втрати. За даними прес центр штабу АТО, за квітень загинули в зоні АТО 17 бійців,107 – отримали поранення.
…«За ці кілька років, відколи в Україні триває неоголошена війна, сталося найстрашніше – ми звикли до неї. Звиклися зі скупими повідомленнями з передової про «200» та «300», звично перемикаємо канали, де тема війни сусідить з розважальними шоу. На нашу долю випало бути в епіцентрі новітніх воєнних технологій – гібридної війни. Коли хочеться криком кричати про втрати найдорожчих захисників – цвіту нації, українського генофонду і одночасно випробувати на собі холодний цинізм ще однієї війни – інформаційної». Так написала поетеса Неоніла Яніцька у своєму відгуці до книги Галини Онацької «Спиніть війну».