Найкращі психологи Києва за версією Barb.ua

У сучасному ритмі життя людина максимальний час перебуває у тривозі за себе, свої близьких. Багато знайомих втрачають роботу, а як наслідок впевненість у завтрашньому дні. Нестабільність і страхи приводять людей в кабінет психолога, людини яка зможе надати підтримку і допомоги в досить непростий період життя.

Вибрати найкращого фахівця буває досить складно. Головна проблема – це безліч пропозицій, які часом тільки ускладнюють ситуацію. Щоб максимально звузити коло вибору, пропонуємо ознайомитись з найкращими психологами Києва – https://barb.ua/uk/kiev-psiholog.

Фахівці, які надають психологічну підтримку

Для початку важливо з’ясувати, який саме фахівець потрібен у конкретній ситуації. Психологічна сфера має кілька відгалужень, які дозволяють виділити наступних спеціалістів:

  • Психолог – практикуючий експерт, який надає консультаційні послуги. У середньому курс реабілітації складається із 5-10 візитів. Психолог працює з пацієнтами, що входять до клінічної норми. Він розбирає складні життєві ситуації та глибинні переживання людини.
  • Психотерапевт – психолог діяльність якого спрямована на більш глибоке усвідомлення проблем. Може працювати з різними розладами, але за підтримки психіатра. Фахівець має профільну вищу освіту і, як правило, різні курси підвищення кваліфікаційного рівня.
  • Психіатр – це лікар, який має вищу медичну освіту. У профіль роботи входить діагностування та медикаментозне лікування розладів різного характеру. Тільки даний лікар має право приписувати лікарські препарати.

Більшість людей шукають саме психолога, який з професійної точки зору дозволяє розібратися у життєвих ситуаціях та гештальтах.

Як знайти хорошого психолога?

Це досить складне завдання, до виконання якого можна підійти по-різному. Одні обирають фахівця за порадою знайомих, інші шукають відгуки в інтернеті, треті йдуть до психолога, кабінет якого знаходиться недалеко від дому. Але це неправильний підхід, який не може гарантувати стовідсотковий ефект.

Психолог, до якого не варто йти:

  • Який запевняє, що зцілить будь-яку людину за декілька зустрічей. Це так не працює.
  • Якщо фахівець зациклений на певній ідеології чи філософії.
  • Експерт обіцяє чомусь навчити клієнтів. Немає універсальних рішень для всіх, робота психолога полягає в індивідуальному підході та розробці спеціальної методики для кожного.
  • Навіть якщо просто не імпонує людина – це означає, що йти до неї немає потреби, оскільки це не дозволить розслабитися і поділитися своїми думками. Важливо, щоб людина була приємна і викликала довіру.

При збігу хоча б одного з пунктів, не варто йти на прийом до спеціаліста, оскільки отримати дійсно швидкий і позитивний результат не вийде.

Як вибрати психолога до першої консультації

Найкращий варіант вибору психолога – це пошук в інтернеті, де можна отримати багато додаткової інформації про кожного фахівця. Важливо спочатку відібрати кілька варіантів на основі рейтингу, переліку послуг, ціні та особистих симпатій. Після цього треба переконатися в наступних моментах:

  1. Фахівець обов’язково повинен мати профільну вищу освіту. Відмінно, якщо всі дипломи, грамоти та ліцензії знаходяться у відкритому доступі. Але навіть якщо дипломи не представлені, клієнт має право запросити їх у психолога.
  2. Важливо, щоб фахівець мав мінімум 50-100 годин особистої психологічної терапії на рік. Таким чином, можна бути впевненим, що під час консультації він не переніс свої проблеми на пацієнта.
  3. Добре, якщо за рік у психолога є близько 50 годин супервізій. Це моменти, коли він працює в парі з досвідченішим колегою для розв’язання серйозних проблем.
  4. Якщо психолог виставляє на огляд кейси своїх напрацювань зверніть увагу, якщо припис – «з дозволу клієнта». Це не порушує психологічну та клінічну етику
  5. Великий плюс, якщо фахівець проходить регулярні курси підвищення кваліфікаційного рівня та є учасником конференцій.

Всі ці моменти можна уточнити до безпосередньої консультації за допомогою телефонного дзвінка або переглянути інформацію на сайті.

Пропонуємо рейтинг найкращих психологів Києва

1. Анна Автонділова – 10 років практики.

Дипломований психотерапевт, психолог. Основна спеціалізація спрямована на гештальт-консультування. Експерт проводить як індивідуальні прийоми, так і працює в форматі онлайн-зустрічей.

2. Марина Гора – 10 років у професії.

Спеціалізується на гештальт-терапії. Веде індивідуальні та групові заняття. Є регулярним учасником конференцій та тренінгів щодо підвищення кваліфікаційного рівня.

3. Євген Царук – 12 років стажу.

Головний напрямок діяльності – робота з депресіями, хронічною втомою, страхами та тривогами. Допомагає усунути порушення сну та психологічні розлади. Може працювати зі старшою віковою категорією та людьми із залежностями.

4. Тетяна Безух – 6 років практики.

Займається діагностикою та лікуванням неконтрольованої агресії, депресії, апатії, розладами пам’яті та синдромом хронічної втоми. Допомагає позбутися страхів, фобій та панічних атак. Також спеціалізується на сімейних проблемах.

5. Максим Жук – 7 років досвіду роботи.

Спеціалізується на боротьбі з панічними атаками, фобіями та страхами. Дозволяє розібратися із незавершеними стосунками, конфліктами з близькими. Працює із проблемами сексуальної сфери та кризовими ситуаціями у сімейному житті.

Перелік найкращих практикуючих психологів Києва та корисні поради щодо вибору фахівця дозволять кожному підібрати найкращого спеціаліста. Перш ніж записатися на консультацію, необхідно оцінити професіоналізм і підготовку конкретного експерта. Важливо, щоб робота із психологом була максимально комфортною.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа