прем’єр-міністр уряду Ічкерії в екзилі Закаєв: Юридично Російської Федерації вже не існує

Закаєв

Російська влада не продовжила договір про федерацію, отже всі субʼєкти мають право на незалежність. Про це заявив прем’єр-міністр уряду Ічкерії в екзилі Ахмед Закаєв.

“Наразі сучасна Росія – колоніальна держава, імперія. І всі народи, які нібито добровільно підписали той договір мають право на свободу. Світ має визнати це”, – сказав Закаєв.

Договір про утворення федеративної держави підписали в 1992 році. Документ був чинним лише упродовж 10 років. У 2002 році Росія не продовжила його дію, пояснив Закаєв.

Україна сьогодні стала лідером вільного світу і всі народи, які прагнуть свободи, мають орієнтуватися на неї, додав премʼєр-міністр уряду Ічкерії в екзилі.

“Перемога над Росією, це свобода для всіх поневолених народів. Світ має бути готовим до того, що Росія повинна перестати існувати. І чи буде до цього світ готовий багато в чому залежить і від України”, – підсумував Закаєв.

Нагадаємо, Україна випустила нове офіційне видання карти Європи, на якій позначено Чеченську Республіку Ічкерія. Крім того, торік 18 жовтня український парламент офіційно визнав Чечню тимчасово окупованою Росією та засудив геноцид чеченського народу.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа