Платформа Антиімперського Блоку Народів

logo_abn

Усвідомлюючи наростаючу загрозу для всього світу з боку агресивного Кремля, виходячи з принципу побудови справедливого світового порядку на засадах мирного співіснування незалежних держав на власній етнічній території, керуючись універсальним гаслом доби «Свобода народам! Свобода людині!» заявляємо:

  1. Єдиним гарантом тривалої безпеки в євроазійському регіоні і світі є усунення загрози з боку російської тоталітарної імперії, котра сьогодні носить облудну назву «Російська федерація». Наївні сподівання на «демократизацію» російської імперії, виходячи з історичного досвіду та враховуючи сучасні тенденції, є злочинно утопічними і лише посилюють реальну світову загрозу з боку Москви.

  2. Усунути цю загрозу можливо лише шляхом національно-визвольної боротьби поневолених та загрожених Москвою народів, після тотальної перемоги над Росією, заслуженим покаранням її правителів-злочинців через міжнародний трибунал і розподілом імперії на незалежні держави нині поневолених імперською Москвою народів.

  3. Перемогти імперію зла і звільнити та захистити поневолені Кремлем народи можливо лише спільним фронтом воюючої України, волелюбних країн цивілізованого світу та рухів опору народів, які борються за визволення націй і проти світової ядерної загрози.

Констатуємо нагальну необхідність консолідації всіх зусиль волелюбних народів для координації діяльності, вироблення і поширення концепції спільного фронту та звільнення поневолених Москвою народів в організаційній, ідеологічно-політичній та інформаційній площині.

З цією метою, виходячи з досвіду Антибольшевицького Блоку Народів, ініціюємо і розгортаємо широку політичну, організаційну та інформаційну кампанію і закликаємо до тісної всебічної співпраці задля спільної і остаточної перемоги над чорною імперією насильства і облуди задля добра і безпеки

Єдиним фронтом усі до спільної перемоги!

Інформаційний ресурс АБН: https://abn.org.ua/

Українська Інформаційна Служба

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа