Павло Садоха: Якщо зникне Україна, зникне Європа

sadokha19

Павло Садоха, Віцепрезидент СКУ та Голова Спілки українців Португалії, заявив, що Європа зникне, якщо зникне Україна. З такою заявою Садоха виступив перед посольством Росії в Лісабоні під час акції за звільнення українських військовополонених.

“Якщо зникне Україна, зникне Європа, а якщо зникне російський імперіалізм, Європа продовжить процвітати”, – цитує Садоху португальське видання Correio.

Загалом до акції доєдналися кілька десятків небайдужих. Садоха наголосив, що Росії продовжує утримувати в нелюдських умовах сотні українців.

“Нас небагато, але те, що ми тут робимо сьогодні, відбувається в кількох європейських столицях. Цивілізовані люди навіть уявити не можуть, росіяни роблять з українськими полоненими”, – сказав Віцепрезидент СКУ.

Війна триває і немає ознак її закінчення. Втім, українці “не опустять зброю” й продовжуватимуть боротьбу, допоки не здолають окупантів, сказав Садоха.

“Україна не має на меті знищення російського народу, а скоріше кінець російського імперіалізму”, – зазначив Садоха.

Українці в Португалії “не заспокояться, поки штаб Російської Федерації не залишить свої об’єкти в Лісабоні” й поки прапор цієї країни майорітиме в країнах Європи.

Віцепрезидент СКУ подякував португальському народу та політикам за те, що вони допомагають Україні від початку війни. Садоха також звернувся до населення та політиків Португалії з проханням “не залишати українців самих”.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа