Легітимізація «псевдовиборів»: як Захід закриває очі на російські злочини

російські злочини1

На 10 вересня 2023 р. по всій росії анонсовано чергове «голосування» до місцевих рад та законодавчих органів за місцем проживання. До цього почали готувати і жителів ТОТ України: проводили примусову російську паспортизацію та «дострокові голосування» у місцеві «органи влади», призначені окупантами.

Чергове беззаконня під виглядом виборів, відбувається через недостатню, а іноді зовсім відсутню реакцію світу на дії держави-терориста. Чим небезпечна бездієвість Заходу у таких випадках розповідаємо детальніше у новому матеріалі.

російські злочини2

Цьогорічні псевдовибори є продовженням 9-ти річного злочину та наслідком мовчазної підтримки російської політики з часів «Кримського референдуму». Створюючи ілюзію демократії з 2014 року і дотепер рф вдалось заговорити світових лідерів після окупації українського Криму. Зараз кремль повторює це на новозахоплених українських землях.

У 2014 році світ вирішив закрити очі на початок російсько-української війни та вести з росією «бізнес як завжди». Тоді кремля боялись та шукали як вирішити ситуацію з якомога меншими втратами для себе. Зараз Україна змінила цю ситуацію. Тому всі, хто брали участь у незаконних виборах з 2014 року, незаконно потрапляли в Крим, Луганщину та Донеччину – мають понести за це відповідальність», – наголосив Сергій Кузан.

Якщо ви маєте інформацію про колаборантів, порушників, що долучались до легітимізації окупації – повідомляйте її на пошту УЦБС [email protected]. Фіксація злочинів та кожного злочинця – перший крок до понесення ними покарання.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа