Катерина Матей: Спекулюючи дезінформацією росія вкотре затягує партнерів України за стіл перемовин

Катерина Матей

10-11 листопада у м. Інцель (Німеччина) відбувся форум “Україна – зміни епох”, у якому взяла участь представниця Українського центру безпеки та співпраці. Захід об`єднав понад 90 представників України та Німеччини на панельних дискусіях присвячених наближенню миру в Україні та викриттю справжнього “обличчя” росії.

Інцель

У своїй промові Катерина звернулась до історії стосунків України та рф протягом 9 років війни та розвінчала міфи, які росія поширює на західну аудиторію:

У 2014-2022 роках Україна провела майже 200 раундів переговорів з росією, проте після 24 лютого ніяка дипломатія не стала перепоною для прямої війни. 

“Стіл перемовин” – те, чого намагається досягти росія, спекулюючи на Заході втомою від війни, активізовуючи свої російські мережі по світу та завдаючи ударів по критичній інфраструктурі України.

Важливим фактором подальшого миру у світі має стати протидія російським впливам та локальним російським агентам. Наступний етап – демілітаризація та денацифікація росіян. Після десятиліть поширення російської дезінформації та маніпуляцій, низки спровокованих росією етнічних конфліктів, Захід має визнати загрозу довгої гібридної війни та сприйняти її серйозно”, – наголосила  Катерина під час свого виступу.

Спікери УЦБС в Україні та по всьому світу невтомно нагадують, що ключовою метою схиляння до перемовин росією є замороження війни для відновлення власних ресурсів та утримання контролю над окупованими територіями України.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа