Ігор Артюшенко: Влада вчергове намагається відволікти нашу увагу

Screenshot at 2023-12-19 13-27-00

Народна депутатка від «Слуги народу» Мар’яна Безугла анонсувала новий законопроєкт, щодо мобілізації та військової служби. Зокрема він передбачає повну мобілізацію та загальновійськову підготовку всіх громадян. Нардепка пропонує мобілізувати і жінок. Виключення – лише депутати і депутатки Верховної ради.
В ефірі «Прямого» лейтенант ЗСУ, голова Запорізької «ЄС» Ігор Артюшенко розповів, що такий законопроєкт – це вверх популізму, бо більшість ідей неможливо буде реалізувати.
Я хоч і лікар, але не психіатр, тому не можу фахово коментувати її ініціативи. Треба розуміти, все, що вона каже, підтримується Офісом Президента. І ймовірно, це зроблено щоб відволікти увагу та заговорити зуби суспільству
Проєкт рішення вже встиг спричинити черговий скандал в українському суспільстві.
Наразі, мобілізація – це велика проблема. Ті, хто два роки тому взяв до рук зброю, вони точно не були народжені для війни, і не збирались пов’язувати своє життя із військовою кар’єрою. Вони дали час іншим підготуватись, а не розказувати, що донатять в Буковелі купляючи каву.
Посилення мобілізації, зокрема через роздачу повісток у спортзалах, лише більше відлякують від служби в ЗСУ.
Альтернативою цьому він вбачає грамотний рекрутинг.
Роздача повісток в спортзалі лише створює медійний хайп, замість планомірної роботи. Влада, і далі продовжує займатись лише створенням картинки.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа