ГУР: Імена високопосадовців рф, які мали бути на борту Іл-76 нам відомі

ил-76-23

На борту російського військово-транспортного Іл-76, який напередодні упав у бєлгородській області рф, мали бути високопосадовці держави-агресора.

Про це заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов у коментарі Радіо Свобода.

“На борту справді мали перебувати декілька VIP-ів офіційних від військово-політичного керівництва держави-агресора. Їхні прізвища відомі і будуть названі, матеріали будуть надані в рамках міжнародного розслідування”, ― повідомив Андрій Юсов.

Він додав, що перед зльотом російські спецслужби заборонили вказаним російським високопосадовцям сідати на літак.

“В останній момент фсб фактично наказала їм не сідати на цей борт і скористатись іншими видами транспорту. Ця інформація була вже з’ясована після того, як подія сталася”, ― розповів представник ГУР МО України.

Після аварії Іл-76 на місце події прибули російські рятувальники, але доступу до нього для роботи в межах протоколу представникам мнс не отримали ― мнс-ників вигнали фсб-шники.

Представник української воєнної розвідки акцентував, що на відео з місця події не видно тіл.

“Відомо з агентурних даних зокрема, що до бєлгородського моргу потрапили лише п’ять тіл. Власне, ця цифра відповідає кількості особового складу екіпажу того самого Іл-76, який знаходився у складі військово-космічних сил росії” – підсумував Андрій Юсов.

Джерело: gur.gov.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа