Дипломатична трагікомедія часів війни в Європі

Chaly

Є така регіональна організація ОБСЄ. Майже зруйнована росіянами, зокрема своїм з виходом з ДЗЗСЄ (регулює обмеження конвенційних сил в Європі), але ще вірить, що виживе.
Так от там зараз вирішується питання з головуванням Естонії в 2024 році. Заблокували РФ-ія та Білорусь. Естонія не відмовлялася. Якщо головуючу країну не проголосують консенсусом – організація з великою вірогідністю закінчить своє існування до 2025 року.
Очолює організацію зараз Північна Македонія і її Міністр закордонних справ дуже переймається, що саме на їх головуванні не стався провал, тому дуже зрадів, коли знайшли компромісну Мальту для головування в 2024 році. І тепер напружено вирішують, як би делегації пропагандиста Лаврова відкрити повітряний простір НАТО, щоб долетіти на засідання міністрів закордонних справ ОБСЄ. Бо щось воно преться, а ніхто вже не хоче…
Інколи треба змиритися з очевидним: ОБСЄ за участі РФ-ії буде мертва. Ви тільки надаєте черговий раз трибуну пропагандистам воєнних злочинів!
Спроба реанімації розваленої росіянами організації тільки продовжить її конвульсії… Або женіть “якимись там віниками” РФ-ію з організації, або “померла – так померла…”

 

Валерій Чалий

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа