Борис Джонсон: Вбивство Пригожина – приклад переговорів з Путіним

boris-johnson-28

Вбивство власника приватної військової компанії “Вагнер” Євгенія Пригожина не могло відбутися без вказівки Путіна. Інцидент доводить, що домовлятися з російським президентом не має сенсу, заявив колишній прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

“Цими вбивствами Путін на наших очах перетворюється на азійського деспота, який вбиває свого колишнього фаворита, щоб показати, хто тут головний, впиваючись своєю безжальністю”, – пише Джонсон.

Перемога Путіна стане катастрофою для демократії в усьому світі, вважає Джонсон. Тому союзникам України не варто зациклюватись на долі російського президента, а продовжувати підтримку держави, яку він вирішив захопити, додав британський політик.

“Якби Путін переміг, це було б виправданням усіх тих, хто каже, що на Захід не можна покладатися, і що він не буде з вами й не доведе справу до кінця. … Подивіться на цей літак, що падає, усі ті, хто кажуть мені, що ми можемо знайти рішення шляхом переговорів, або що ми повинні якось заохотити українців обміняти землю на мир”, – підсумував Джонсон.

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також заявив, що Пригожин намагався домовлятися з Путіним, але врешті “перестав існувати”.

Керівники “Вагнера”, разом із Євгенієм Пригожиним, загинули в авіатрощі у Тверській області Росії ввечері 23 серпня – за рівно два місяці з моменту “повстання” “Вагнера”.

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа