Ядерний тероризм Росії

zapor-AES

Захопити ядерні об’єкти (Чорнобильське укриття, Запорізьку АЕС, націлитися на Південноукраїнську АЕС та Рівненську АЕС), замінувати та максимально мілітаризувати їх навіть в уяві кінематографістів могла лише група фанатиків-терористів.

А в реальності зробила Росія.

Країна, державний тероризм якої і є політикою.

Світ уперше реально зіткнувся з явищем цілеспрямованого ядерного тероризму.

Факт державного терору і тероризму до цього був відомий. І Росія досить часто застосовувала державний тероризм як інструмент військового, політичного та геополітичного впливу.

Незаконні методи ведення війни, практика заручництва цивільного населення, позасудові страти, етнічні чистки, це для Росії звична практика. Та цілеспрямований державний ядерний тероризм Росія застосовує вперше.

Мета очевидна, тероризувати світ можливою ядерною катастрофою в центрі Європи.

Глобальною ядерною катастрофою!

Вимагати капітуляції України та відмови від її підтримки.

І це вже не просто державний тероризм. Це глобальний державний ядерний тероризм!

До цього Росія натякала на можливість застосування ядерної зброї. Тепер країна терорист тримає в руках вибухівку біля ядерних реакторів найбільшої в Європі АЕС.

Більше того, Росія займається експортом ядерного тероризму в глобальних масштабах. Будуючи в кредит атомні електростанції по всьому світу. Використовує їх як засіб шантажу, наприклад будуючи в Білорусі в складних геодезичних умовах з порушенням будівельних норм атомну станцію за 50 кілометрів від столиці Литви Вільнюса. Чи створюючи важелі відкладеного шантажу, кредитуючи будівництва АЕС в Туреччині, Ірані, Індії, плануючи їх в Угорщині, Єгипті та інших країнах.

Очевидно, вже зараз зрозуміло, що це данайські дари, які несуть загрози і країнам, в яких планується будівництво російських атомних станцій, і глобальну загрозу для цілого світу.

Проблему мавпи з гранатою треба вирішувати негайно і кардинально, бо, як відомо, з терористами переговорів не ведуть.

Юрій Сиротюк

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа