Опитування: УПЦ КП обійшла Московський патріархат

Як повідомляє сайт РІСУ, згідно з даними Всеукраїнського соціологічного опитування населення України, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» та фірмою «Юкрейніан соціолоджі сервіс» 22 листопада – 6 грудня 2011 року, найпопулярнішою релігійною конфесією в Україні є Українська Православна Церква Київського Патріархату (УПЦ КП).

На запитання «До якої релігії ви належите?» 23,1% респондентів відповіли, що не релігійні. Українську Православну Церкву Київського Патріархату назвали 31,1%, Українську Православну Церкву (Московського Патріархату) – 25,9%. До Української Греко-Католицької Церкви себе віднесли 8,5% населення країни. Далі йдуть Римо-Католицька Церква – 1,1%, Українська Автокефальна Православна – 1,7%, Протестантські – 1%, Мусульманська – 0,2. Важко відповісти 6,2% респондентам.

Методом інтерв’ю було опитано 2012 респондентів за вибіркою, що репрезентує доросле населення України віком від 18 років. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

У своєму коментарі Ірина Бекешкіна уточнила, що опитування показує внутрішню самоідентифікацію людини, а не факт відвідування храму певної конфесії.

За матеріалами РІСУ та Главком

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа