CNN: реквієм за американцем, який загинув на українській війні

Joseph Cancel

Американець загинув, воюючи разом із українськими силами в Україні

(CNN) Громадянин США Віллі Джозеф Кансел загинув, воюючи разом із українськими силами в Україні, підтвердили CNN члени родини Канселя.

22-річний хлопець працював з приватною військовою підрядною компанією, коли його вбили в понеділок.

Компанія відправила його в Україну, і йому платили, поки він там воював, розповіла CNN мати Канселя Ребекка Кабрера.

Кансел, колишній морський піхотинець США, за словами його матері, влаштувався працювати в приватну військову контрактну компанію на додаток до своєї повної роботи офіцером виправних органів у Теннессі незадовго до початку війни в Україні наприкінці лютого, — сказала Кабрера. Коли почалася війна, компанія, за словами Кабрери, шукала підрядників для боротьби в Україні, і Cancel погодився піти, сказав Кабрера.

«Він хотів піти, тому що вірив у те, за що воювала Україна, і він хотів бути частиною цього, щоб утримувати свободу там, щоб війна не прийшла сюди, і що, можливо, нашим американським солдатам не доведеться брати участь в ньому”, – сказала Кабрера CNN в телефонному інтерв’ю.

За словами Кабрери, Cancel прилетів до Польщі 12 березня і перелетів в Україну десь 12 і 13 березня.

За словами Кабрери, група чоловіків, з якою Кансел воював, була з «усіх різних країн».

Ті, хто сповістили її про смерть сина, сказали Кабрері, що його тіло не знайшли.

“Вони не знайшли його тіло”, – сказала вона. «Вони намагалися, чоловіки, які були з ним, але це було так: або шукати його тіло, або загинути, але ми хотіли б, щоб він повернувся до нас».

Joseph Cancel2

Представник Держдепартаменту сказав, що їм “відомі про ці повідомлення і уважно стежать за ситуацією”.

«З міркувань конфіденційності ми не маємо подальших коментарів», – додав чиновник. «Ми ще раз наголошуємо на тому, що громадяни США не повинні їздити в Україну через активний збройний конфлікт та спостереження за громадянами США в Україні співробітниками російських урядових органів безпеки, і що громадяни США в Україні повинні негайно виїхати, якщо це безпечно, за допомогою будь-яких комерційних або інших приватних наземних транспортних засобів».

Кансел залишає 7-місячну дитину та дружину, сказала Кабрера.

Кансел жив у Теннессі до того, як поїхав в Україну, і родом із округу Ориндж, Нью-Йорк, сказав Девін Тітце-молодший, швагро Канселя.

Кабрера сказала, що Кансел “завжди ставив цінність кожного попереду себе”.

“Він був просто дуже вдумливою людиною. Він завжди думав спочатку про інших, навіть коли ситуації були такими стресовими”, – сказала Кабрера про свого сина. «Він завжди сміявся і заспокоював усіх. Він був тією людиною, яка стояла, коли всі інші відступали».

Тітце сказав, що Cancel був «типом, який боровся за те, що є правильно, незалежно від результату», коли його запитали, чому Cancel вирішив приєднатися до боротьби в Україні. «Він щиро вірив, що діється те, що не повинно було статися, і хотів допомогти людям в Україні», – сказав Тітце в телефонному інтерв’ю.

Joseph Cancel3Кабрера сказала, що Cancel “хотів” виконати роботу за військовим контрактом. «Це було те, у що він вірив у своєму серці, це було правильно. Він був типом чоловіка, який завжди йшов уперед, коли всі інші відступали, і було багато таких чоловіків, які були з ним», — сказала Кабрера.

Раніше в четвер британський уряд підтвердив, що в Україні було вбито громадянина Великобританії, і заявив, що чиновники “терміново шукають додаткову інформацію” про іншого зниклого, повідомив CNN речник МЗС Великобританії.

«Ми можемо підтвердити, що в Україні вбили громадянина Великої Британії, і ми підтримуємо його сім’ю», – сказали вони.

Міністерство оборони України створило спеціальний підрозділ «Міжнародний леґіон» для іноземних бійців, які хотіли вступити в боротьбу з Росією. Понад 20 тисяч волонтерів і ветеранів з 52 країн виявили бажання приєднатися до бою станом на 7 березня, повідомляє бриг. генерал Кирило Буданов, командир Головного управління розвідки міністерства, яке керуватиме цим леґіоном.

Раніше CNN повідомляв про іноземних громадян, у тому числі громадян США та Великобританії, які залишили домівку, щоб приєднатися до боротьби в Україні.

Кайлі Етвуд з CNN взяла участь у цьому звіті.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа