Час деколонізації

278200138_524301485932513_1631096029469130049_n

Російський агресор використовує знання російської, як аргумент для введення своїх танків та артобстрілів житлових кварталів, шкіл та лікарень.

Те ж саме стосується і назв топонімів, вулиць, проспектів та площ. Наявності пам’ятників, погрудь та пам’ятних знаків російським імперським діячам.

Те ж саме стосується і діяльності церкви російського агресора РПЦ в Україні (чи як вони себе продовжують протизаконно називати УПЦ).

Бо все це – ознаки домінування «русского міра», а тому, за логікою росіян, це все необхідно «захистити та визволити».

А «захистити та визволити» в їх хворих головах означає знищити, влаштувати геноцид, зґвалтувати, спалити. Разом з жінками та дітьми.

Тому там, де є оці всі пушкіни, лєрмонтови та маяковські там руїна та смерть.

Де домінує проросійська церква руїна та смерть.

Де є проросійські чи просовєтські настрої руїна та смерть.

Хто в це не вірить, той може легко пересвідчитись у правоті написаного, просто подивившись на карту України.

І приклад з нещодавно убитим в Бучі проросійським діячем Олександром Ржавським це тільки зайве підтвердження моїм словам. Він так чекав на «русскій мір» з його «великою і могучою» мовою, культурою, музикою та поезією, що він до нього і прийшов. Особисто. Прийшов, «захистив» його та «визволив» шляхом автоматної черги.

Тому проведення деколонізації це питання виживання і самої нашої держави, й українського народу загалом.

Бо або ми самі визволимося від імперського російського ярма у всіх сферах життя, або нас системно і принципово «визволятимуть» вбивці, грабіжники та ґвалтівники з дикого «російського світу».

Найкращий шлях це ухвалення Верховною Радою відповідного законодавства про деколонізацію, на кшталт того, як ми у 2015 році ухвалили закони про декомунізацію.

Але і місцеві ради в селах та містах можуть це елементарно зробити своїми рішеннями, а не чекати на закони ВР. І перейменовувати, демонтувати, прибирати з навчальних та культурних програм оте все імперське російське смертельне лайно.

А тим, хто скаже «не на часі» я відповім, що вчасно це треба було робити ще у 1991 році. Але і тепер, коли ЗСУ своєю кров’ю та життями захищають державу, саме є ще час виправити помилки.

Ігор Артюшенко

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа