Американський військовий журнал: Україна демонструє «великий сюрприз» для Росії

269750394_1262971174195496_6295271179532780337_n-1068x635

Українські військові провели бойові навчання із застосуванням протитанкових ракет американського виробництва Javelin поблизу лінії фронту на сході України.

Javelin — це переносна зброя, яка може подолати широкий спектр загроз ближнього бою, забезпечуючи технологію «вогонь і забудь», що дає солдатам можливість вразити другу ціль.

Але великою несподіванкою цих навчань є використання як мішеней танкової башти з решітчастою бронею, схожою на встановлену на сучасних російських бойових машинах.

Під час навчань ціль була успішно знищена, а українські військові оприлюднили кадри, на яких видно обгоріли уламки танкової вежі, влученої Javelin-ом.

FHRnjgeXoAQTmzTНаписи на фото: “до” і “після”

Варто відзначити, що вразити ціль вдалося лише з другої спроби після того, як розгорівся вогонь в корпусі вежі для імітації робочого двигуна танка.

Російські військові інженери нещодавно почали оснащувати свої основні бойові танки решітчастою бронею над вежею, спеціально розробленою для захисту від атаки зверху вниз, як-от протитанкова ракета Javelin або бомба безпілотника.

Переклад тексту з Твіттера:

Я думаю, що для доказу того, що російська броня адаптується до протидії ПТУР Javelin, особливо цього року, я б вказав на місце для встановлення теплового випромінювача на подовженому шнорхелі.

У листопаді The War Zone повідомила, що російські танки Т-80 і Т-72, очевидно, були помічені в окупованому Криму та поблизу кордону з Україною з аналогічною спеціальною бронею дивного вигляду.

Деякі спостерігачі припускають, що ці екрани, встановлені згори, є відповіддю на загрозу, яку представляють передові протитанкові керовані ракети або ПТУР, як-от Javelin, які атакують згори, і які зараз є на озброєнні України. Очікувалося, що металеві конструкції зможуть заважати послідовності детонації ПТРК.

Автор: Dylan Malyasov

Джерело: The Defence Blog is U.S.-based, independent and professional news source for the world’s defense decision-makers

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа