Reuters про переговори верховних генералів України і США

zaluzh&milley

Український генерал Залужний заявив, що він окреслив «нагальні потреби» своїх збройних сил у вівторок на першій особистій зустрічі з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі в Польщі.

Україна намагається отримати від західних країн парк сучасних бойових танків, які вона сподівається використати, щоб витіснити російські війська, які вторглися в лютому минулого року, захопивши частини території на півдні та сході.

«Окреслив нагальні потреби Збройних Сил України, виконання яких прискорить нашу Перемогу», – написав генерал Валерій Залужний у Telegram.

В інтерв’ю Economist у грудні Залужний сказав, що йому потрібно 300 танків, 600-700 БМП і 500 гаубиць, щоб допомогти своїм силам відкинути окупантів.

“Я знаю, що можу перемогти цього ворога. Але мені потрібні ресурси”, – сказав він.

Сполучені Штати були безумовно найбільшим постачальником військової допомоги для Києва під час війни.

Західні союзники мають зустрітися на авіабазі США [Рамштайн] в Німеччині в п’ятницю, щоб пообіцяти військову підтримку Україні, зосередившись на пропозиціях щодо забезпечення сучасних бойових танків.

Виготовлені в Німеччині танки Leopard, які знаходяться в арміях по всій Європі, розглядаються як найбільш ймовірний варіант для відправки у великій кількості, але їх не можна реекспортувати в Україну без схвалення Берліна.

У своїй заяві Залужний зазначив, що подякував Міллі за “непохитну підтримку та допомогу, яку надають Україні Сполучені Штати Америки та союзники”.

Джерело: reuters

Опубліковано Аналітика.