У США оголосили конкурс учнівських робіт про Голодомор

У США відбудеться конкурс робіт про Голодомор для учнів старших класів американських шкіл. Ініціативу організували за сприяння Комітету США з визнання Голодомору геноцидом. 

“Україна перебуває в центрі світової уваги з лютого 2022 року, коли Росія розпочала неспровоковану повномасштабну агресію проти України. Численні звірства проти мирної нації викликають питання: “Чому?” Через історію України можна побачити як українців систематично пригнічували, зокрема йдеться Голодомор, геноцид мільйонів українців у 1930-х роках під час сталінського режиму. Російська влада досі заперечує цей геноцид”, – пишуть організатори конкурсу. 

Вивчення Голодомору відкриває ключ для розуміння сучасної війни Росії проти України. “Лише завдяки освіті та вивченню історії ми можемо допомогти запобігти воєнним злочинам надалі й допомогти визнати докази геноциду, що нині відбувається в Україні”, – додають організатори. 

До участі в конкурсі запрошують учнів 9-12 класів освітніх закладів США. Переможці отримають грошовий приз від Комітету США з визнання Голодомору геноцидом. “Цей конкурс особливо актуальний для учнів, які вивчають історію, геноцид, соціальні науки, англійську мову та журналістику”, – кажуть організатори. 

Роботи можуть бути надіслані в традиційних нецифрових форматах або у вигляді вебпроєктів. Термін подання – до 15 березня 2024 року. Для отримання додаткової інформації напишіть на адресу [email protected].

Більше деталей про конкурс, а також форму зворотного звʼязку для вчителів можна знайти за посиланням

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа