У канадській провінції Онтаріо вивчення Голодомору у школах зробили обов’язковим

holod-girl

У найбільшій канадській провінції Онтаріо вивчення Голодомору-геноциду було включене до обов’язкової шкільної програми 10-го класу.

Про це у Торонто оголосив міністр освіти Онтаріо Стівен Лечче, передає Укрінформ.

«Зростання екстремізму, в тому числі комунізму й марксизму, – це пряма загроза нашій демократії, соціальним зв’язкам та цінностям канадців. Я рішуче налаштований покращити освіту стосовно наших спільних цінностей, зокрема зробивши обов’язковим у курсі історії Канади для 10 класу вивчення жахів переслідування українців під час Голодомору», – сказав Лечче.

За його словами, цей курс «допоможе упевнитися, що учні ніколи не будуть мовчазними спостерігачами під час таких жахіть і що вони розумітимуться небезпеку тоталітаризму».

«Він сприятиме захисту основоположних канадських цінностей свободи й демократії на противагу комуністичному екстремізму», – зазначив міністр.

Уряд Онтаріо також виділив 400 тис. канадських доларів (понад $300 тис.) на підтримку Національного туру з підвищення обізнаності про Голодомор (The Holodomor National Awareness Tour) та мобільного класу з вивчення Голодомору.

holodomor-bus

Цей пересувний клас – унікально облаштований автобус з інтерактивним обладнанням, який подорожує освітніми закладами та громадськими подіями Канади з метою донесення правди про трагічні події 1932-1933 рр. в Україні.

Досі лекції у ньому вже прослухали понад 70 000 осіб по всій Канаді, серед них переважно учні з понад 500 канадських шкіл.

Джерело: uapost.us

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа