Сержанта ЗСУ, захисника від росіян Володимира Малиха увічнили в назві стадіону Лубен

Сесія Лубенської міської ради прийняла рішення щодо перейменування стадіону Лубенської міської територіальної громади. У назві спортивної споруди увічнили полеглого військового, захисника України, футболіста, активіста Народного Руху України Володимира Малиха.

Рішенню депутатів передувало засідання комісії з реалізації державної політики відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу на території Лубенської територіальної громади. Комісію створено згідно з розпорядженням Лубенського міського голови Олександра Грицаєнка. До неї увійшли представник Українського інституту національної пам’яті (УІНП) в Полтавській області Олег Пустовгар, тутешні історики, музейники, вчителі, співробітники міськвиконкому.

Учасники комісії, а згодом депутати громади проголосували за перейменування стадіону. Тепер він матиме назву комунальне підприємство «Стадіон Центральний імені Володимира Малиха».

Володимир Малих навчався спочатку в Лубенській ЗОШ №3, а продовжив освіту та отримав атестат у ЗОШ №10. Надалі вступив до Переяслав-Хмельницького педагогічного університету, отримав диплом учителя фізичної культури. У 90-ті роки займався підприємницькою діяльністю, належав до спілки підприємців, згодом долучився до лав Народного Руху України. Мав педагогічну освіту ― вчитель фізичної культури. Володимир Малих – один із кращих футболістів Лубенського краю. Він став одним із провідних гравців-напівзахисників команд «Сула» (м. Лубни), ФК «Лубни», «Ветеран-СК», «Лубенщина» (м. Лубни), «ЗемляК» (Миргород).

З 25 лютого 2022 року він став на захист України від російських загарбників. 50-річний герой ЗСУ Володимир Малих із Лубен мав звання молодший сержант. Служив на посаді командира відділення. За сумлінну службу його нагородили медаллю «За вірну службу» III ступеня. Поліг у бою з московськими окупантами 19 жовтня 2023 року біля Авдіївки Донецької області.

Вічна пам’ять і шана!

Полтавський офіс УІНП

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа