Незалежний Татарстан визнав Голодомор геноцидом

cb5152137a9985736724cf69bafdf675

Уряд Незалежного Татарстану на чолі з прем’єр-міністром Рафісом Кашаповим оприлюднив звернення до Президента України та Верховної Ради України в якому визнає штучний Голодомор, вчинений Москвою в Україні 90 років тому, та засуджує злочини російської імперії проти поневолених народів.

Уряд Незалежного Татарстану визнає Голодомор – масовий голод в Україні у 20-30 роки XX століття актом Геноциду керівництва СРСР щодо народу України.

Народ Татарстану близько до серця приймає біль братнього українського народу, тому що тюркські та фінно-угорські народи Ідель-Уралу та Казахстану, як і український, зазнали такого ж акту геноциду у 20-30 роках XX століття. Геноцид був спрямований насамперед проти корінних неросійських народів СССР, масовий голод сприяв зміні етнографічної картини в Україні, Поволжі та Казахстані. Українці, кримські татари, казанські татари, сибірські татари, чуваші, башкорти, ерзя, марійці, мокшани, удмурти, казахи та білоруси стали меншістю на своїй землі.

Нагадуємо, нині Путін діє методами Сталіна, знищуючи продовольство в Україні, Московія нещодавно завдала ударів по портовій інфраструктурі на Чорному морі. Після цього політики Заходу активно говорять про голод. І паралельно з цим вони також активно просувають наратив про ймовірність українського «Голодомору 2.0» Ці два моменти: світовий голод і ймовірний український голодомор — тісно переплетені. Захід точно знає, що продовольча проблема аж до голоду в деяких регіонах у найближчому майбутньому неминуча.

Злочин комуністичного режиму, це продовження колоніальної політики Російської імперії щодо знищення та асиміляції неросійських народів. Російсько-українська війна, яка йде нині, також своєю головною метою ставить зміну етнографічної карти Євразії: знищення не тільки українського народу, а й колонізованих народів Російської Федерації, яких московська влада використовує у війні з Україною, як гарматне м’ясо.

Визнаючи акт геноциду українського народу у 20-30 роки XX століття татарський народ в особі Уряду Незалежного Татарстану у вигнанні демонструє готовність провести деокупацію, деколонізацію, декомунізацію Ідель-Уралу та початок будівництва правової суверенної держави Татарстан на підставі демократичних принципів, гуманізму та поваги до прав усіх народів.

25. 07. 2023.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа