Боротьба українців в сталінських таборах: «ГУЛАГ. Історія боротьби»

03_27_ГУЛАГ

Міністерство молоді та спорту України спільно з Українським інститутом національної пам’яті (УІНП) створили короткий інформаційний курс у форматі відеоролику—«ГУЛАГ. Історія боротьби». Ролик створений на основі матеріалів УІНП, які підготувала співробітниця Західного міжрегіонального відділу Інституту, кандидатка історичних наук Леся Бондарук. З нагоди Дня українського політв’язня 12 і 13 січня з ініціативи Полтавського офісу УІНП це відео продемонстрували на полтавському телеканалі «Місто+».

Ролик ставить на меті подолання посттоталітарних та постколоніальних наслідків у свідомості населення, популяризація історії України та видатних державотворців, фактів порушення державною-агресором прав людини.

Курс розкриває історію боротьби українського народу проти радянської системи знищення нації – концентраційні табори ГУЛАГ. Історія в’язнів нині маловідома. То ж ми працюємо над тим, аби більше українців дізнались про історію тих хто творив Україну. Створення цього відео відбулось в межах національного проекту «Єдина Україна», який Мінмолодьспорт організував спільно з УІНП та Університетом Григорія Сковороводи.

Полтавський офіс УІНП (за матеріалами офіційних ЮТУБ-каналу і сайту Інституту нацпамяті)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа