Звернення Антиімперського Блоку Народів до азербайджанського народу

Азербайджанці!

Перед вами – документ епохи боротьби за вашу та нашу Свободу!

Це листівка Української Повстанської Армії, яка закликає вас боротися разом з іншими поневоленими народами проти «імперії зла».

Цій листівці 82 роки. За цей час Азербайджан став незалежною державою. Століття боротьби та жертв не стали марними. Ви відчули смак Свободи, ви відстояли та повернули свої землі. І головне – ви виростили покоління синів і дочок, які не знають, що таке рабство.

Але імперія злопам’ятна і мстива. Вона ще нікого не відпускала з доброї волі. Завжди коли Москва збиралася з силами, вона намагалася повернути собі колишні колонії, їх багатства, людей, вплив. Війна проти Ічкерії, Грузії, а тепер і проти України – лише видимі дії кремлівських військових злочинців на чолі з Путіним. Наразі вони розв’язали цілу кампанію проти азербайджанців, яких доля закинула до Росії. Показовими «на камеру» арештами ваших співвітчизників Кремль хоче принизити та залякати ваш Уряд та Народ, не допустити, щоб гордий Азербайджан проводив незалежну зовнішню політику, дружив, торгував, співпрацював з усіма народами без диктування з Москви.

Будьте певні, якщо вам не вдасться вирватися з-під впливу кремлівського удава – вони знову прийдуть до вас. Зі своєю убогою «культурою», злиднями, голодом, як у 1920-ті та розстрілами, як «за Багірова» у 1930-ті…

Будьте єдині у вашому прагненні боротися проти Москви – ворога всіх волелюбних та чесних людей. Пам’ятайте, що в російській «тюрмі народів» поневіряються ще багато хто: татари, калмики, башкири, чеченці, інгуші, карели, якути, буряти, черкеси, алтайці та інші народи. Подайте їм руку допомоги. Вони – ваші союзники проти російського шовінізму та гніту.

Ваше майбутнє, як і майбутнє інших волелюбних народів – без імперської Москви та всюдисущої агентури ФСБ, діяльністю та впливом якої пронизані багато структур.

Розвал Російської Федерації, національні революції поневолених народів та створення незалежних держав на руїнах «тюрми народів» – наша спільна мета. Усвідомлення цього завдання – ваш перший крок на шляху до сталого та справедливого миру та дружби всіх вільних народів.

Антиімперський Блок Народів висловлює вам свою солідарність на шляху до Свободи і дякує за підтримку України у повномасштабній війні проти нашого спільного ворога!

Смерть імперіалістичним хижакам Москви!

Хай живе незалежний Азербайджан!

Свобода народам! Свобода Людині!

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа