Світова Федерація Українських Жіночих Організацій закликає засудити жорстоке вбивство українських дітей

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій закликає засудити жорстоке вбивство українських дітей і робити все можливе для зупинення кровопролитної війни та притягнення до відповідальності російських воєнних злочинців
8 липня росія вчинила чергову масовану ракетну атаку на низку українських міст, що призвело до численних жертв та поранень серед мирного населення та значних руйнувань житлових будинків та інших об’єктів цивільної інфраструктури.

Особливо цинічним і жорстоким є цілеспрямоване влучання російської ракети в найбільшу дитячу лікарню України Охматдит. Внаслідок ракетного удару зруйновано токсикологічне відділення, де важкохворі діти отримували діаліз.

Це не перша атака росії на медичну інфраструктуру України – ракетних нападів російської армії вже зазнавали поліклініки, лікарні, пологові будинки у різних українських містах. Це говорить про особливу жорстокість і бездушність росіян, про повне ігнорування ними будь-яких принципів міжнародного права. Адже згідно з Женевською конвенцією, медичні заклади «за жодних обставин не можуть бути об’єктом нападу».

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій закликає світових лідерів, міжнародні структури, зокрема ООН, гуманітарні організації засудити жорстоке вбивство українських дітей і робити все можливе для зупинення цієї кровопролитної війни та притягнення до відповідальності російських воєнних злочинців.

СФУЖО звертається до світових жіночих організацій та міжнародних структур із захисту дітей відчути біль українських матерів і підняти свій голос на захист дітей України від російської агресії.

 

Пресслужба СФУЖО
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа