Стефан Романів: Більше російської пропаганди в Австралії – хто платить?

Критика майбутнього документального фільму, який буде транслюватися сьогодні ввечері в програмі Four Corners на телеканалі ABC «Війна в Україні – інша сторона», викликає серйозне занепокоєння щодо того, чому ABC вирішив транслювати програму, яка прагне представити «іншу сторону» незаконного, жорстокого Путіна. вторгнення в Україну.

Програма, яка була показана на британському телебаченні минулого місяця, має на меті показати «людську перспективу» життя на лінії російського фронту та на українських окупованих територіях.

У супроводі фіксатора з Міністерства закордонних справ Росії режисер бере інтерв’ю з російськими спецназівцями в масках, регулярними солдатами, російським військовим блогером і вибраними цивільними особами на окупованих територіях. Під час трансляції у Великій Британії коментатори попереджали, що сегменти програми можуть «дати кисень путінським пропагандистам», побоювання, яке поділяє українська громада в Австралії.

Українська громада також запитує, чому ABC придбав цю програму, враховуючи, що російські солдати є агресорами, вторглися в суверенну країну та спричинили незліченні руйнування та страждання в Україні.

Російські сили звинувачують у скоєнні близько 122 000 військових злочинів і порушень прав людини з початку повномасштабного вторгнення, включаючи умисне вбивство, зґвалтування, тортури та викрадення щонайменше 19 000 українських дітей.

З усіх історій, які ABC може обрати для трансляції про війну Росії в Україні, чи справді їм потрібно включати інтерв’ю російських солдатів, які намагаються виправдати свої дії та військові злочини?

Ви можете написати в ABC, щоб подати скаргу: https://www.abc.net.au/contact/complain.htm

Ваші коментарі: Від імені Світового Конґресу Українців та Союзу Українських ОрганізаційАвстралії я хочу висловити серйозне занепокоєння щодо того, чому ABC вирішив транслювати програму, яка прагне представити «іншу сторону» незаконного, жорстокого вторгнення Путіна в Україну .

Російська пропаганда приймає різні форми – Це ще одна спроба взяти щось чорне – російське вторгнення в Україну – її нелюдські дії, вбивства, зґвалтування, бомбардування цивільних будівель, шкіл, лікарень і позбавлення білої України права захищати себе і робити все сірим – що, можливо, є якесь виправдання цим звірствам. Ми закликаємо вас, переглядаючи цей документальний фільм, пам’ятати, хто є агресором, а хто — жертвою нападу.

Стефан Романів Кавалер Ордену Австралії, Віце-президент Світового Конґресу Українців, Співголова Союзу Українських ОрганізаційАвстралії

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа