Соломія Хома: Російська військова агресія проти України – це вершина айсберга

у Празі

На вихідних координаторка з міжнародної співпраці УЦБС та представниця ЄКУ у Києві Соломія Хома взяла участь у конференції українських діаспорних організацій в Празі спільно з представниками понад 15-ти країн. 

Організатори – Європейський Конґрес Українців та International Centre for Migratin Policy Development (ICMPD). Дякуємо голові ЄКУ Bohdan Rajčinec за ініціювання організації конференції та підтримку важливої теми. 

Під час виступу Соломія закцентувала на загрозі російських впливів та презентувала діяльність в рамках  міжнародної кампанії УЦБС “#ВИМКНИ РОСІЙСЬКЕ”. 

10 років команда Українського центру безпеки та співпраці досліджує російську гібридну війну. Ініціатива #ВимкниРосійське, з часу її створення, була направлена на маркування, виявлення та протидію впливам Кремля в політиці, економіці, інформаційній та гуманітарній сферах. Зараз ми розширюємо нашу експертизу та досвід, щоб зупинити державу-терориста на глобальному рівні. 

Держава-терорист присутня у всіх ключових сферах суспільств: політичній, економічній, інформаційній, гуманітарній. У кожній вона десятками років збільшувала свій вплив, розвивала власні мережі, легалізувала їх відповідно до норм місцевого законодавства, щоб використати на свою користь.
Боротьба з російськими впливами є критичною для наближення Перемоги та безпеки західного світу і ключове завдання українців – протидіяти і знищувати мережу”.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа