Комітет з розвідки Палати представників: пропаганда Росії інфікувала Конґрес США

Російська пропаганда заполонила стіни Конґресу США, заявив голова комітету з розвідки Палати представників Майк Тернер в інтервʼю з The Hill. Члени американського законодавчого органу поширюють хибні повідомлення про війну Росії. 

“Ми бачимо, що Росія намагається замаскувати повідомлення, які є антиукраїнськими та проросійськими, деякі з яких ми навіть чуємо в Палаті представників. Я маю на увазі, що сьогодні є члени Конґресу, які все ще неправильно кажуть, що цей конфлікт між Росією та Україною пов’язаний з НАТО, що, звісно, не так”, – сказав Тернер. 

Поширення пропаганди в Конґресі США ускладнює передачу допомоги Україні, а також спотворює чітке уявлення про боротьбу між демократією та авторитаризмом. “Владімір Путін дуже чітко дав зрозуміти, як публічно, так і своєму власному населенню, що він вважає, що це конфлікт набагато ширших претензій Росії на Східну Європу, включаючи претензії на всю територію України як Росії”, – сказав конгресмен. 

Законодавці США мають стати на захист демократії, наголошує Тернер. “Ми повинні бути впевнені, що знаємо, що авторитарні режими ніколи не зупиняються, коли починають агресію. Україні потрібна наша допомога та підтримка зараз, і це дуже критичний момент для Конґресу США виступити й надати цю допомогу”, – підсумував конгресмен. 

Джерело: СКУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа