Головне управління розвідки: Окупанти продовжують активну фазу інформаційної операції «Перун»

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує: пропагандисти країни окупанта продовжують активну фазу інформаційної операції «Перун». Вона спрямована на дестабілізацію політичної ситуації в Україні та країнах Заходу та «створити умови для вирішення завдань» так званої сво. Проведення операції «Перун» також відбувається на тимчасово окупованих територіях України та в більшості регіонів рф.

До участі в операції залучаються підрозділи «федеральной служби войск национальной гвардии» країни окупанта рф та шпигуни «главного управлєнія развєдкі рф».

Пропагандисти кремля дають вказівки шпигунам росгвардії здійснювати заходи, зокрема:

  • з дискредитації українських та західних проукраїнських політиків, звинувативши їх у корупції і зраді інтересів України;
  • виправдовування агресії рф проти України та висвітлення ситуації довкола нашої Держави з вигідних для кремля позицій.
  • поширення у медіапросторі дезінформації про начебто «нормалізацію життя» на поневолених росією українських територіях за безпосередньої участі у цьому керівництва рф.
  • формування в російському та європейському медіапросторі образу «українських нацистів», тощо.

За російською методичною спецслужби кремля мають розповідати про події в Україні у першій половині 2024 року, використовуючи при цьому як уже давно відомі, так і щойно вигадані фейкові наративи: про начебто планування державного перевороту в Києві, звинувачення України у початку бойових дій на Донбасі, масовому вбивстві проросійських активістів у Одесі, тощо.

Піком активізації пропагандистських заходів визначено день так званих виборів президента рф. Завершення операції «Перун» окупанти планують до 30 червня цього року.

Джерело: gur.gov.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа