Генсек НАТО: Україна знищує російські бойові можливості. Це робить НАТО безпечнішим

 

«Україна використовує зброю, яку ми надаємо, щоб знищити російські бойові можливості. Це робить нас усіх безпечнішими. Тож підтримка України – це не благодійність. Це інвестиція в нашу безпеку. НАТО намітила існуючі можливості в Альянсі, і є системи, які можуть бути надані Україні.», – сказав Генеральний секретар НАТО Єнс СтолтенбергJens Stoltenberg під час головування на віртуальному засіданні Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони у п’ятницю (19 квітня 2024 року), де розглядалися нагальні потреби України в протиповітряній обороні та іншій військовій допомозі. Президент України Володимир Зеленський поінформував союзників про ситуацію на полі бою та нагальні потреби України.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг привітав нещодавню додаткову підтримку Україні з боку членів Альянсу, включно з: рішення Німеччини доставити Україні додатковий Patriot; додатковими 4 мільярдами євро військової підтримки з боку Нідерландів; ініціативою Чехії щодо боєприпасів; і новими зобов’язаннями від Данії та Норвегії.
Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також привітав плани Палати представників США призначити голосування щодо важливого пакету допомоги Україні. “Я розраховую на те, що законопроект буде прийнято без подальших зволікань”, – сказав він. Він підкреслив, що всі члени Альянсу повинні «глибше розібратися у своїх запасах і прискорити доставку ракет, артилерії та боєприпасів».

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа