Чергова інформаційна провокація Мар’яни Безуглої носить ознаки спланованої ІПсО в інтересах країни-агресора

безугла&арахаміяНардепка від Слуги народу Мар’яна Безугла і голова фракції СН Давид Арахамія

Сьогодні народний депутат України 9-го скликання від партії «Слуга Народу», заступниця голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Мар’яна Безугла вчинила чергову інформаційну провокацію, яка носить ознаки спланованої ІПсО в інтересах певних політичних груп та грає на руку країні-агресору РФ.
Мар’яна Безугла, яка постійно виступає як «торпеда» для провокацій та скандалів спрямованих проти ЗСУ, які підривають морально-психологічний стан українських військових, сьогодні вчергове озвучила свої голослівні та нічим не підкріплені обвинувачення на адресу українського командування і Головнокомандувача ЗСУ, атаку проти якого вона цілеспрямовано проводить вже не перший місяць з періодичними вкидами, відволікаючи на себе увагу українських і світових ЗМІ. І такі дії з боку політикині стають підґрунтям для чуток про «розкол українського суспільства» і нібито про супротив політичної верхівки та армії. Ці дії також вкладаються у канву підривної діяльності РФ на Заході з метою зриву поставок озброєння та фінансової допомоги Україні.
Нагадуємо також, що саме Мар’яна Безугла була авторкою скандального законопроєкту № 7351, який за її пропозицією надавав право командирам самостійно убивати військовослужбовців за невиконання наказів без будь-яких доведених обставин, також, у ЗМІ, оцінений як спроба відновити сталінські методи смертної кари в Україні. Метою такого законопроекту було зіштовхнути українських солдат і офіцерів, знизити боєздатність української армії та в перспективі спричинити громадянську війну і протистояння. Що стало б подарунком для РФ.
Аналітики міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm, які з 2014 року стикаються та аналізують інформаційні операції з боку країни-агресора РФ, а також проводять OSINT і фактчекінг, звертають увагу, що якщо проаналізувати новий провокаційний допис Мар’яни Безуглої, то видно, що вона намагається грати на емоціях людей, яким не відомо, що ніхто з командирів ЗСУ, включаючи Головнокомандувача, не має доповідати Мар’яні Безуглій про стратегічні плани, бо вона всього лише заступниця голови Комітету і не бере участі у Ставці Верховного Головнокомандувача. Ба більше, вона не має ні відповідної військової освіти, ні відповідних рівнів допуску до державної таємниці.
Її дії періоду повномасштабного вторгнення вказують, що їй не тільки неможна довіряти якісь військові плани, але і напроти – її треба якнайдалі тримати від армії та розвідки, бо вона методично та цілеспрямовано веде підривну діяльність, яка розхитує стійкість української армії та України загалом в умовах війни.
P.S: Прикметно, що коментувати дичину від ММар’яна Безугламожуть лише її друзі та люди, які стежать за її сторінкою понад 24 години. Напередодні своєї чергової провокації Мар’яна намагалась пробитись у друзі до багатьох ввідомих волонтерів та блогерів, які пишуть про війну з 2014 року. Свій запит “в друзі” вона надсилала і мені, про що я інформував друзів та вказував, що це виглядає підозрілим.
Мар’яна Безугла, ви дійсно хочете про це поговорити? Впевнені? Ок, давайте про це поговорим.
Проблема в тім, що у ГШ є план дій. Навіть кілька. Бо таку задачу ГШ ставили на ставці та в МО. Причому давно. І це не секрет якийсь.
І ці плани опрацьовані. І там все пораховано. Скільки людей треба відмобілізувати, скільки і якої зброї треба, скільки боєприпасів. Скільки бригад розгорнути. З якою технікою.
І саме головне скільки грошей. В американських доларах. При чому є кілька варіантів планів. Наприклад на кордоні 91року в 24 року. І в 25. І на кордони на момент повномасштабки. В наступному році. І в 25. Це все пораховано. Там вміють в планування.
Чому вам це не довели? Якщо ви не брешете, що не довели.
Може тому, що є різниця між тим що пише ГШ в мобілізаційних директивах і в реальній кількості мобрезерву який спроможні забезпечити ТЦК? Бо закони то ваша парафія, відповідальність, бронювання.
І відповідальність ухилянтів та відказніків, то ваше загравання з лекторатом. То закони які не працюють. Люди по півтора роки в окопах, бо ви боїтесь собі зіпсувати рейтинги.
Навіть збір людей для ТЦК то обов’язки місцевої влади. Голови ОДА та ВЦА відповідальні особи. З залученням поліції та МВС. А от ТЦК, повинні облікувати, інформувати, сформувати згідно директиви та відправити. От і подивіться, скільки людей не додає виконавча влада кожного місяця, стільки і є потреби на сьогодні. Помножте на кількість місяців, та відніміть тих кого призвали. І ви побачите скільки людей сьогодні не вистачає в ЗСУ щоб почати планувати а не гасити пожежі.
А ще може тому, що ви не можете забезпечити війська снарядами, патронами, зброєю та технікою? Коли по 30 снарядів на бригаду на добу при наступаючому ворогу? Коли у танкістів нема чим стріляти, це чия проблема? ГШ, чи МО? Чи може це влада частина якої ви є, не змогла забезпечити військо?
А може тому, що ви всією партією та кабміном не в змозі забезпечити війська самим необхідним? Там де по військовим розрахункам треба 30 машин розмінування, Мо надає 5. І ті інколи Ви своїми фоточками зливаєте в мережу перед самим виходом. Про армію дронів, вже всі багато чули і це вже навіть не смішно. І про армію РЕБ.
Турнікети кажете? Залужний не забезпечив турнікетами? Чи то повинен був зробити спочатку Таран, потім Рєзніков?
David Braun, дуже багато людей тимчасово закрили для себе публічне обговорення політичних моментів. Але це так не працює. Ви зараз відкриваєте портал в пекло. Ціна питання – держава.
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа