9-й Форум Вільних Націй ПостРосії про принципи цивілізованого поділу росії

9-й Форум Вільних Націй ПостРосії 11-14. 12. 2023 Рим та Берлін [Програма]

З метою перешкодити будь-яким неправильним тлумаченням і спекуляціям, які можуть поширюватися російською пропагандою, завжди спрямованою на маніпулювання, сіяння плутанини та пропаганду імперського реваншизму, а також для забезпечення правильного розуміння складних історичних процесів, які відбуваються на даний момент, ми домовляємося про ключові засади, які визначатимуть встановлення міжнародних кордонів нових незалежних держав на постросійському просторі.
Цим Декретом про територіальну організацію незалежних держав постросійського простору представники та лідери Рухів за незалежність поневолених народів та колоніальних регіонів підтверджують наступне:
1. Кожна складова республіка та автономна область так званої «Російської Федерації» автоматично відновлює або отримує незалежність; тобто. спочатку суверенітет і повна незалежність республік і областей, що вже входять до складу, а вже потім, якщо в деяких інших суб’єктів федерації виникне аналогічне бажання, чи то на федеральному чи конфедеративному рівні, в їх рамках можуть розглядатися будь-які подальші референдуми про приєднання до того чи іншого союзу/конфедерації .
2.Будь-які питання, дискусії і навіть суперечки щодо територіального устрою та/або кордонів нових незалежних держав постросійського простору мають вирішуватися ТІЛЬКИ мирним шляхом.
3. За відсутності інших узгоджених альтернатив існуючі адміністративні кордони в межах так званої «Російської Федерації» (незважаючи на їхню суперечливу історію та велику кількість недоліків) визнаються стандартним варіантом міжнародних кордонів майбутнього нових незалежних держав.
4. Перетасовування окремих районів та/або інших територіальних одиниць (згідно з діючою адміністративно-територіальною системою “клаптикової держави”, так званої «Російської Федерації») між різними незалежними постросійськими державами може відбуватися на добровільній основі шляхом взаємної згоди всіх сторін, що беруть участь.
5. У разі виникнення розбіжностей або суперечок щодо своїх кордонів, які не можуть бути вирішені в рамках прямих переговорів між представниками двох нових незалежних держав постросійського простору, всі рішення прийматимуться міжнародним посередництвом та/або арбітражем. (із залученням представників країн ЄС та НАТО, Японії, Південної Кореї та ін.) та відповідні рішення будуть визнані всіма сторонами.

11 ГРУДНЯ, Рим, Італія та 14 ГРУДНЯ, Берлін, Німеччина
Учасники Дев’ятого Форуму Вільних Націй ПостРосії 11-14.12.23

Більше дивіться тут

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа