У Києві відбудеться виставка дитячих малюнків та бронеплит, перетворених молодими митцями на артоб’єкти

ArtArmor_KIDS_UA_exib_FB_cover

30 серпня у Національному музеї історії України у ІІ Світовій війні відбудеться урочисте відкриття виставки дитячих робіт Конкурсу «ArtArmor Діти UA».

«ArtArmor Діти України» – це мистецький конкурс від благодійного проєкту «ArtArmor». Його метою є залучення дітей до підтримки України та ЗСУ за допомогою мистецтва.

В межах конкурсу діти віком 12-15 років мали придумати та втілити в життя мистецькі твори на тему «Героям Слава». Участь взяли понад 500 дітей з 17 областей України. Журі обрало десятьох найкращих.

Переможці проєкту перенесли свої малюнки на бронеплити, що врятували життя захисникам і захисницям, які боронять свободу та незалежність України на фронті. На виставці будуть представлені артоб’єкти, створені юними митцями з таких бронеплит.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 30.08.2023 року о 14:00
в Національному музеї історії України у ІІ Світовій війні (вул. Лаврська, 27).

«ArtArmor» – це унікальний благодійний проєкт, завдяки якому мистецтво буквально рятує життя. Талант українських та світових митців дає бронеплитам «другий шанс», щоб знову захищати людей. Плити стають арт-об’єктами, які краще за будь-які слова розповідають історію боротьби українського народу за своє існування.

Метою благодійного мистецького проєкту «ArtArmor» є демонстрація всьому світові героїзму українського народу та болю великої війни, використання мистецтва як універсальної мови для залучення людей з різних країн до боротьби проти російської агресії, а також збір коштів для підтримки Сил оборони України.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа