На День Соборности в Нью Йорку покажуть фільм “Буча”

BUCHA-film

Український Інститут Америки та Постійне представництво України при ООН раді запросити вас на показ нового художнього драматичного фільму «Буча», заснованого на реальній історії подій, які відбувалися на початку 2022 року в окупованій Україні.

Після показу продюсер/сценарист Олександр Щур поспілкується з Катею Солдак із журналу Forbes із питаннями та відповідями. Після програми відбудеться легкий прийом, а також тихий аукціон на користь гуманітарної діяльності в Україні.

Цей захід є безкоштовним і відкритим для громадськості.

Потрібна попередня реєстрація.

За пожертви наперед вдячні.

Про фільм

«Буча» — художній драматичний фільм, заснований на реальних подіях, які відбувалися в Бучі, Ворзелі та Гостомелі (Київська область) під час російської окупації в перші місяці війни в лютому-березні 2022 року.

Головний герой — іноземець, який вирішив боротися проти злого нападу Росії на Україну, країну, яка стала його домом.

У фільмі розповідається про порятунок місцевих жителів громадянином Казахстану Костянтином Гудаускасом, який отримав притулок в Україні та живе в Бучі.

Коли почалося російське вторгнення, йому дозволили перетнути територію, окуповану російськими військами, через його казахстанський паспорт. Опинившись там, він зміг вивести мирних українців з окупованої території в безпечне місце.

Костянтин не лише рятував людей, а й став очевидцем багатьох жахів окупації та війни.

Виробництво та розповсюдження фільму було підтримано урядом України, зокрема Міністерством оборони, Генеральним штабом Збройних Сил, Держприкордонслужбою, Нацполіцією, Київською міською радою, Київською обласною військовою адміністрацією та найбільшою українською кіностудією Film.UA Group.

Головні ролі у фільмі виконали відомий польський актор театру і кіно Цезарій Лукасевич та зірка українського кіно В’ячеслав Довженко.

У 2023 році фільм широко показували на найвпливовіших міжнародних кіномайданчиках, зокрема на спеціальному заході на Європейському кіноринку Берлінського міжнародного кінофестивалю (Берлінале) у лютому.

Фільм також мав приватні покази в Нью-Йорку та Бостоні.

На початку вересня робочі матеріали фільму були представлені на 80-му ювілейному Міжнародному кінофестивалі у Венеції, La Biennale di Venezia, а також на Міжнародному кінофестивалі в Торонто.

Ukrainian Institute of America, Inc.
2 East 79th St, New York, NY 10075

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа