СБУ викрила посадовців енергосектору на розкраданні понад 8 млн грн під час будівництва захисних споруд для Зміївської ТЕС на Харківщині
Служба безпеки спільно з Національною поліцією заблокували схему привласнення бюджетних коштів, виділених на посилення інженерного захисту об’єктів енергетичної інфраструктури Харківщини. За результатами комплексних заходів повідомлено про підозру двом посадовцям комерційних структур, які заволоділи державними коштами під час виконання робіт із будівництва системи захисту для Зміївської ТЕС. Як з’ясувало розслідування, фігурантами виявилися 54-річний начальник дільниці одного …


