Українську парафію свв. Сергія і Вакха в Римі відвідав родинний гурт Гребеняків «Зе́рно»

DSC_5507

У четвер, 29 серпня 2019 року, в українській парафії свв. Сергія і Вакха в Римі відбувся музично-поетичний вечір під назвою «Давидові псалми». Мистецьке дійство представив родинний гурт Гребеняків «Зе́рно» із Тернополя. Безпосередньо перед початком виступу учасники гурту супроводжували співом Божественну Літургію, по завершенні якої і представили усім присутнім в храмі музично-поетичну програму на основі псалмів в перекладі Тараса Шевченка і давніх духовних українських піснеспівів XV-XVII ст. Послухати артистів прийшли також владика Діонісій Ляхович, Апостольський Візитатор для українців греко-католиків в Італії, та Владика Гліб Лончина,  Апостольський адміністратор єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців візантійського обряду у Франції, країнах Бенілюксу та Швейцарії.

DSC_5503

Після завершення виступу настоятель української парафії свв. Сергія і Вакха в Римі, протоєрей Іван Кулик, подякував артистам за майстерне виконання і побажав творчих успіхів та високих мистецьких досягнень.

DSC_5532

Додамо, що родинний гурт «Зе́рно» (*наголос на Е) є в минулому відомий дитячий родинний гурт «Великодні зернятка», який спільно з мультимедійною студією «Свічадо» видав п’ять аудіодисків. Склад гурту: мама Оксана Гребеняк та її четверо старших дочок: Соломія, Іванна, Мирослава, Василина, а також племінниця Софія Шимків.

DSC_5542

Джерело: Українська парафія свв. Сергія і Вакха в Римі

Опубліковано Українці в світі.