Помер Ярослав Іляш «Вірний»

illiash

З глибоким сумом повідомляємо, що 6 червня після тривалої хвороби відійшов у Вічність член Організації Українських Націоналістів (бандерівців), директор видавництва «Українська видавнича справа»

Ярослав Іляш «Вірний».

Народився Ярослав у місті Почаєві Тернопільської області 1 липня 1975 року.

З юних літ включився в боротьбу за незалежність України в лавах Спілки Незалежної Української Молоді на Закарпатті. Учасник експедиції з пошуку місць масових розстрілів воїнів Карпатської Січі на Верецькому перевалі.

В 1990-1994 рр. студент Кременецького педагогічного коледжу. Активний учасник студентського руху.

У 1994-1999 рр. студент Рівненського Державного Гуманітарного Університету за фахом «практична психологія та вчитель правознавства», який закінчив з відзнакою.

З лютого 1999 р. очолює Рівненську міську організацію Спілки Української Молоді. Керівник Центральної Управи СУМ (1999-2002 рр.) в Києві.

В 2000 р. організаційний референт Головного Проводу Конгресу Українських Націоналістів. У лютому 2001 р. на Установчому Зборі Молодіжного Націоналістичного Конгресу обирається на посаду голови Секретаріату МНК.

illiash2

У 2007 році Ярослава Іляша обрано головою Молодіжного Націоналістичного Конгресу. У червні 2008 року стає лауреатом Премії Кабінету Міністрів України «За особливі досягнення молоді у розбудові України». Автор збірки «Декілька слів про національні характери».

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким друга Ярослава.

Вічная пам’ять.

Провід ОУН (б)

Прощання з Ярославом Іляшем відбудеться завтра, у Києві, о 12:00 годині у Храмі Святих Первоверховних Апостолів Петра і Павла (вул. Стеценка, 14).