Українці представили на Kickstarter унікальну деталь для велосипеда (відео)

bicycle

Якщо ви любите велопрогулянки по пересіченій місцевості, вам знайомі неприємні відчуття в області куприка і спини при наїзді на перешкоду. Українці Юрій Копиця та Катерина Кравчук вирішили зробити сідло велосипеда більш “чутливим” і створили амортизатор, який зводить різкі стрибки нанівець. Свій проект Rinsten Spring вони запустили на краудфандинговому майданчику Kickstarter, де за першу ж добу зібрали половину необхідної суми в $15 000.

Ідея створити таку насадку виникла у Юрія, коли він шукав вирішення проблеми для себе. Перепробувавши безліч різних пристроїв для сидіння, він вирішив зробити власний, який підходив би до будь-якого велосипеда і до будь-якої ваги. Він зібрав команду і приступив до роботи. Провідним інженером став Євген Зінченко, інженер авіазаводу “Антонов”. Через п’ять місяців був готовий прототип рішення.
Rinsten Spring складається з п’яти частин і легко встановлюється на сідло велосипеда будь-якої моделі та конфігурації. За словами розробників, на установку піде не більше хвилини.

Rinsten Spring амортизує в трьох напрямках, нівелюючи будь-які поштовхи і удари. Виготовлений він з міцного металу, в надійності якого компанія впевнена настільки, що обіцяє довічну гарантію на виріб.

Продавати насадки планують за ціною $49,99, але на Kickstarter ще можна купити Rinsten Spring від $25 до $31. Виробництво планують запустити вже в квітні, а почати перші поставки бекерам – в липні поточного року.

Джерело: uapost.us

Опубліковано Економіка.