З якої тканини купити постільну білизну оптом?

При покупці постільної білизни існує безліч різних тканин і важливо вибрати ту, яка відповідає вашим потребам. Деякі тканини зігрівають,   інші зберігають прохолоду, і кожен вибір по-різному відчуватиметься на шкірі. Ось деякі з тканин, які найчастіше використовуються.

  • Бавовна

Це тканина, що найчастіше використовується завдяки своїй доступності, довговічності, легкості прання і повітропроникності. На вибір також є різні види бавовни: єгипетська має дуже довгі волокна, що робить її найвищої якістю і дуже гладкою.

  • Тенсел

Цю фірмову тканину часто вважають екологічно чистою, ніж бавовна, оскільки для її виробництва використовується менше природних ресурсів. Виготовлений з деревної маси евкаліпта, він може бути менш повітропроникним, ніж бавовна, але матеріал неймовірно міцний, дуже м’який і має природні антимікробні властивості.

  • Поліестер

Ця штучна тканина може бути досить дряпаючої при використанні сама по собі, тому її часто можна комбінувати з іншими матеріалами, наприклад, з бавовною. Постільна білизна оптом з поліестеру замовляється набагато частіше, ніж з інших тканин. Тому що це доступний вибір, і хоча бавовна набагато більш повітропроникна, поліестер добре протистоїть плямам і довговічний, тому його часто використовують у закупках для сфери послуг.

  • Фланель

Фланель – неймовірно тепла тканина, тому з неї виготовляють комплекти постільної білизни, призначені для використання в зимові місяці.

  • Бамбук

Простирадла з чистого бамбука можна знайти рідко, так як матеріал може бути досить грубим і жорстким, а це не те, що ви хочете від своєї постільної білизни. Натомість його часто піддають процесам, які перетворюють його на віскозу, яка є дихаючою, міцною, м’якою і шовковистою на дотик.

  • Шовк

Шовк зазвичай асоціюється з розкішшю, і легко зрозуміти чому. Це гіпоалергенна тканина, приємна і прохолодна, а її гладкість і чуттєвість на дотик — одні з головних переваг. Однак вона дорога і вимагає ретельного догляду.

  • Сатін

Часто можна зустріти в постільній білизні як доступнішу альтернативу шовку. Сатинові тканини виготовляють таким чином, що верхня частина залишається гладкою та шовковистою, а нижня м’якою та особливо приємною на дотик.

  • Сумішеві тканини

Існують також різні тканини зі змішаним складом. Як правило, вони доступні за ціною, стійкі до складок та довговічні, тому їх часто використовують у дитячій постільній білизні.

Тканина, щільність і кількість ниток впливають на те, як виглядатиме ваша постільна білизна, як довго вона прослужить і наскільки легка вона у догляді. Але є ще один елемент, який слід зважити, і це оздоблення. Колір, текстура та стиль оформлення – ось, що в першу чергу припадає до ока. Завжди шукайте те, що ідеально підійде для вашої спальні.

Як бачите, при виборі постільної білизни слід враховувати багато факторів. Бажаємо успіхів, натхнення, а також фінансових можливостей, щоб замовити саме те, що найбільше до вподоби.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа