«Зливав» окупантам позиції Сил оборони: суд ухвалив вирок жителю Вовчанська

Чугуївський міський суд Харківщини визнав винним у державній зраді чоловіка, який, за інформацією слідства, працював на російські спецслужби. Вирок — 15 років ув’язнення.

Обвинувачений — 42-річний житель Вовчанська, який працював завгоспом в одному з місцевих медзакладів, повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

За даними слідства, торік у липні на нього вийшов представник російської ФСБ — запропонував співпрацю за гроші. Чоловік погодився та склав розписку про те, що «готовий виконувати розвідувальні та диверсійні завдання». Для конспірації обрав собі псевдонім «Лексус». 

Як стверджують у прокуратурі, він надсилав окупантам відомості про бази українських військових і рух техніки у Вовчанській громаді, позначаючи місця на гугл-мапах. Зокрема — про підрозділи СБУ та поліції, що були поблизу кордону.

Також — коригував обстріли та звітував про наслідки.

«Ви вчора трохи не влучили. Снаряди лягали головним чином на дорогу. Зараз спробую скинути точні координати», — цитує прокуратура його листування.

На рахунку чоловіка — 35 епізодів злочинів, зазначають правоохоронці.

Затримали його в листопаді, додають у Службі безпеки України

Чугуївський міський суд Харківської області визнав чоловіка винним у державній зраді (за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України). Свою провину він повністю визнав.

Вирок — 15 років ув’язнення з конфіскацією майна. Триває час, відведений на подання апеляції.

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа